Counter-strike

counter-strike1.6

Counter strike 1.6 je zatím nejoblíbenější akční a online hra co existuje.
Grafika a vůbec celé provedení je úžasnéa mně osobně se moc líbí.Taky je v counter strike neskutečně mnoho map,dovedností a skinů.Nejhratelnější jsou mapy s de_ například : de_dust2 a de_inferno a pak mapy pro zábavu jako jsou kz_ , fy_ a podobně.Skinůje taky mnoho to buď na server - amx mod x,warcraft mod.Ty se dají na server a skin je na světě . Kdy to všechno začalo ?
 Vše začalo v roce 1998, kdy vyšla první verze hry Half-Life.Tato hra se stala velice úspěšná a tak si získala plno příznivců,po mojich zkušenostech hra hned neomrzí a dá se plno roků hrát.Counter strike má několik verzí ,ale 1.6 se stala nejhratelnější a nejzábavnější.Jedná se o střílečku Policisté X Teroristi.Hra jde hrát na Public nebo Clan serverech.Oblíbyli si ji lidé natolik,že je nejhratelnější vůbec na světe.
O co jde?
Teroristé mají v každém kole nějaký úkol, například položit bombu, nebo uhlídat rukojmí. Naopak Policisté musejí Bombu (pokud jí teroristé položí) zneškodnit, a tím vyhrát kolo. Nebo musí bezpečně odvést rukojmí ze zajetí k transportu. Během posupného vývoje hry hry se začaly objevovat různé funny mapy, které dávaly hře nové cíle a priority, které si vytvářeli sami hráči. A tak si dnes můžete vybrat od taktických bojů na de a cs mapách, přes krvelačné přestřelky ve fy mapách až po mírumilovné skákání v climber mapách tedy kz.Counter strike 1.6 není vůbec náročná hra a má minimální požadavky,doporučuji si hru zahrát!!!
Minimální požadavky:
-Windows: 98, 2000, ME, XP
-Procesor: 200MHz
-Paměť: 32MB RAM
-Připojení k internetu,pokud možno 512kbps